Sekret powodzenia: design

Technika może być dziełem innego kraju, ale design musi być włoski. Takie opinie w świecie pasjonatów motoryzacji są spotykane dość często. Samochody włoskie są cenione zwłaszcza za swój niebanalny, dopracowany w najdrobniejszym szczególe, wysokiej klasy wygląd. Wyrafinowane, doskonale identyfikowalne kształty, stały się znakiem rozpoznawczym aut produkowanych w Italii. Wgląd i faktura każdego detalu są we włoskich samochodach dokładnie przemyślane.

To, że klamki auta wyglądają tak, a nie inaczej, nie jest dziełem przypadku – nawet one mają przyciągnąć wzrok. Samochody japońskie nie są już tak fantazyjne – choć nie sposób odmówić im innych walorów. To właśnie design włoskich aut sprawia, że są one jednym z głównych towarów eksportowych tego słonecznego kraju. Takie marki jak Lamborghini czy Ferrari są przedmiotem marzeń wielu fascynatów czterech kółek rozsianych po całym świecie. Czy to się zmieni? Trudno przewidzieć.

Chociaż inne kraje również wypuszczają na rynek modele, na których warto zawiesić oko, sława włoskiego design wcale nie słabnie.

Akumulatory https://cararena.pl/