Nowojorski penthouse o wartości 100 milionów dolarów

Rozciągający się na trzech piętrach nowojorskiego CitySpire Center penthouse osiągnął rekordową wartość 100 milionów dolarów. Projektantem tego mieszkania jest Juan Pablo Molyneux, chilijski designer. Zaprojektowanie i wykończenie wystroju mieszkania zajęło designerowi ponad dwa lata. Juan Pablo miał w gruncie rzeczy co planować, gdyż nowojorski penthosue ma zawrotną powierzchnię 740 metrów kwadratowych i jest rozmieszczony aż na trzech trzech piętrach nowojorskiego drapacza chmur.

W środku na na lokatora czeka sześć sypialni oraz dziewięć łazienek. Wszystkie z pomieszczeń zostały wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów, w tym głównie marmuru oraz drewna egzotycznego. Nowojorski penthouse jest otoczony tarasem, którego łączna powierzchnia to 280 metrów kwadratowych. Wnętrze mieszkania jest natomiast bogate w liczne dzieła sztuki najpopularniejszych współczesnych artystów.

Obecnym właścicielem mieszkania jest Steven Klar, prezes Klar Organization, firmy deweloperskiej działającej od 1947 roku.

Inwestycje na rynku pierwotnym w domy Luboń od Jandach Nasza blacha stalowa to najlepszy produkt na rynku