Nowojorski penthouse o wartości 100 milionów dolarów

Rozciągający się na trzech piętrach nowojorskiego CitySpire Center penthouse osiągnął rekordową wartość 100 milionów dolarów. Projektantem tego mieszkania jest Juan Pablo Molyneux, chilijski designer. Zaprojektowanie i wykończenie wystroju mieszkania zajęło designerowi ponad dwa lata. Juan Pablo miał w gruncie rzeczy co planować, gdyż nowojorski penthosue ma zawrotną powierzchnię 740 metrów kwadratowych i jest rozmieszczony aż na trzech trzech piętrach nowojorskiego drapacza chmur.

W środku na na lokatora czeka sześć sypialni oraz dziewięć łazienek. Wszystkie z pomieszczeń zostały wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów, w tym głównie marmuru oraz drewna egzotycznego. Nowojorski penthouse jest otoczony tarasem, którego łączna powierzchnia to 280 metrów kwadratowych. Wnętrze mieszkania jest natomiast bogate w liczne dzieła sztuki najpopularniejszych współczesnych artystów.

Obecnym właścicielem mieszkania jest Steven Klar, prezes Klar Organization, firmy deweloperskiej działającej od 1947 roku.

Rynek pierowtny oferuje tanie mieszkania poznań wszystkim obywatelom kraju Inwestycje na rynku pierwotnym w domy Luboń od Jandach