Ćwiczenia na uda, brzuch, ramiona…

Chyba każdy z nas potrafi wskazać ten element swojej sylwetki, który szczególnie mu nie odpowiada – wystający brzuszek, obwisłe ramiona, zbyt szerokie uda… Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie odpowiedniej aktywności fizycznej może pomóc nam pozbyć się problemu. Okazuje się jednak, że nie zawsze robimy to mądrze.

W Internecie aż roi się od ćwiczeń dedykowanych konkretnym częściom ciała. Naiwnie wykonujemy kolejne treningi poświęcone znienawidzonym przez nas elementom sylwetki.

Z czasem zniechęcamy się, nie widząc upragnionych efektów. Tymczasem okazuje się, że takie precyzyjnie ukierunkowane ćwiczenia bardzo często nie mają na celu wyszczuplenia sylwetki, ale wzmocnienia mięśni i wyrzeźbienia określonych części ciała.

To, w jaki sposób spalany jest tłuszcz z naszego ciała, zależy przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji organizmu. Oznacza to, że „odchudzenie” ud czy bioder może być w naszym przypadku trudniejsze niż np.

odchudzenie brzucha. Warto jednak pamiętać, że same ćwiczenia siłowe zdadzą się na niewiele.

Dobrze jest poszukać treningów interwałowych lub połączonych z elementami cardio – to właśnie one najlepiej sprawdzą się przy spalaniu niechcianego tłuszczyku.

https://jedzpij.pl/ https://aspazja.pl/zabiegi/endermologie-lpg